שטיחים למשרד– לתת למשרד מראה מקצועי

שטיחים למשרד משדרגים את המראה בכל משרד , הם משלימים את העיצוב של המשרד ומוסיפים יוקרה ורצינות. בשטיחי איתמר ניתן למצוא מגוון רחב של שטיחים למשרד, במידות וצבעים שונים, כדי שכולם יכלו להתחבר ולמצוא את השטיח שמתאים בדיוק להם.

השטיח והמשרד – כללים לבחירה נכונה

אנו במקרים רבים מחפשים להקנות למשרד שלנו תחושה או חוויה שמשדרת את ההלך הרוח של החברה, שטיח יוקרתי יכול לשנות את התחושה בכניסה שלמשרד או להקנות לחדר הישיבות תחושה של עשייה. לפניכם כמה עצות לבחירה מושכלת של שטיח למשרד, פרי הידע והניסיון שהצטברו אצלנו בעשרות שנות פעילותנו בתחום. לכל התייעצות נוספת, נשמח לעמוד לרשותכם.

אחד מתפקידיו המרכזיים של השטיח, במיוחד בחללים גדולים ופתוחים (כדוגמת חדר הסבה או חדר פגישות ), הוא להגדיר אזורים בחדר. לכן חשוב להגדיר מראש את מיקומם וגודלם של כל השטיחים אותם תרצו לשלב, גם אם את חלקם את מתכננים לקנות בשלב מאוחר יותר

בבחירת השטיח למשרד ננסה לקחת שטיח יחסית דק שיאפשר לכסא לעלות ולרדת מהשטיח בקלות, השטיח המומלץ הוא נמוך מ-10 מילימטר

חברת שטיחי איתמר, שקולקציות השטיחים שלה כבר הפכו לשם דבר בזירה המקומית, ברמת העיצוב והאיכות כאחד, הפכה במשך 40 שנות פעילותה לאחת מנושאות הדגל בזירת העיצוב המקומית לצד דגש רב על הוגנות צרכנית ותרומה לקהילה. אצלנו ניתן למצוא שלל שטיחים לכל חלל הבית. חוץ משלל שטיחים לסלון ניתן למצוא גם: שטיחי צמרשטיחים מודרנים, שטיחים לחדר שינהשטיחים לחדרי ילדים ועוד.

בוחרים שטיח בקלות

מדריך מידות

השטיח התווסף לעגלת הקניות שלך

עבור לעגלת הקניות חזור לחנות