שטיחים עגולים

שטיחים עגולים- לעגל את המרובע

 

למרות ששטיחים הם פריטי ריהוט ותיקים ובעלי מסורת ארוכה ומפוארת, העידן החדש שלהם מבטיח חדשנות, ראיה דקורטיבית מודרנית ופונקציונאליות המתאימה למאה ה-21 ולצרכים המשתנים של בני האדם. עידן השטיחים העצומים, המרובעים, הממלאים את הרצפה ומצפים את הקירות, נמצא לקראת סיומו וכיום ניתן למצוא בחברת איתמר שטיחים, המתמחה בשיווק ובמכירת שטיחים מודרניים, שטיחים עגולים מרהיבים שמשווים לכל משטח ולכל מיקום אווירה צעירה, דינאמית ומודרנית.

 

החידוש המרכזי שבהתקנת שטיחים עגולים הוא היכולת למקד תשומת לב באזור ספציפי בחדר או במשרד, לאפשר גם הרכבת כמה שטיחים באותו המרחב ובעיקר, השינוי המרכזי בעולם עיצוב הפנים, המאפשר גם לחדרים מרובעים וסטנדרטיים לקבל את הטוויסט הדקורטיבי של המעגל ולהפוך ליותר מעניינים וליותר אטרקטיביים מבחינה חזותית.

 

יועצי חברת איתמר שטיחים, רשת השטיחים המודרניים הפרוסה בארבעה סניפים מראשון לציון, דרך בני ברק ובית יהושע ועד למתחם טולמנס בנשר, ישמחו לספק לכם כל תשובה וכל מענה הנוגע לסוגי שטיחים עגולים, להתאמתם למרחבים ייעודיים ולדרכי השמירה עליהם ועל איכותם. מעבר לשטיחים הללו, ישנו עוד ספקטרום רחב של שטיחים, מכל המינים ומכל הסוגים, וכולכם מוזמנים לחוות את הנוי, ההדר והפאר של שטיח רך ונעים המונח על רצפת החדר או המשרד שלכם.

 

שטיחים, בין אם הם שטיחים מרובעים, שטיחים עגולים או כל סוג אחר של שטיחים, הם פרטי עיצוב ונוי חשובים ובולטים וכדאי לרכוש אותם רק במקומות איכותיים ובעלי מוניטין.