שטיחי איתמר - מבצעים שחובה ללכת עליהם

מי שיש לו שטיח בבית או במשרד בוודאי לא צריך הסבר מעמיק או מדופלם מדוע מדובר על פינוק ועל חוויה מדרגה ראשונה. גם מבחינה עיצובית ודקורטיבית, גם מבחינת נוחות ונעימות, גם מבחינה ויזואלית וחזותית וגם מבחינה פונקציונאלית, מדובר על פריט שמומלץ להכניסו לכל בית ולכל מקום בו יש אנשים, ילדים ובעלי חיים הזקוקים לחום, לרכות ולבידוד אפקטיבי של קור וחום. עבור אלו שאין להם שטיח ובעיקר עבור אלו שפשוט רוצים שטיח אבל התעצלו לרכוש או חשבו שמדובר על הוצאה יקרה מדי ולא משתלמת, אנחנו, בשטיחי איתמר, כאחת מחברות עיצוב וייצור השטיחים הותיקות בישראל, החלטנו לפרוש עבורכם את מרבד הקסמים ולאפשר לכם לרכוש את השטיחים האיכותיים, היפהפיים והמגוונים ביותר מבחינה אמנותית, יצירתית וויזואלית, בהנחות מפליגות וחסרות תקדים בשוק זה.

שטיחי שאגי

עלו נא על השטיח האדום ותיכנסו למסיבה הכי לוהטת בשוק השטיחים בישראל. וכתמיד בשטיחי איתמר, אנו מציעים את המבחר האיכותי והמעולה ביותר, עכשיו במחירי מבצע של עד 50% ממחיר השטיח בפועל ובנוסף, השירות שלנו של התאמת השטיח בבית הלקוח כך שיוכל לראות במו עיניו את ההתאמה ואת השינוי הניכר ממשיך ומתקיים, כך שאין על מה לחשוב וכדאי למהר כי המבצעים מוגבלים בזמן והמחירים לא יישארו לנצח בגובה הרצפה…

אתם מוזמנים לעבור בגלריה שלנו ולבחור את השטיח, את הסוג ואת הצורה הכי מתאימים לכם, לאופי שלכם ולמרחב שלכם, ואנחנו, כמו תמיד, מחכים לכם ומוכנים לסייע, לשרת ולעזור בכל עניין, דבר או שאלה.